Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Dětského dne se zúčastnilo 40 dětí

2.9.2021

V sobotu 28. 8. pořádali společně TJ Sokol Oudoleň a SDH Oudoleň dětský den. Ve 14 hodin se u kulturního domu otevřela stanoviště s úkoly pro děti. Každý, kdo přišel, dostal soutěžní kartu, na kterou získal za splnění disciplíny nálepku. Úkoly byly: střelba ze vzduchovky, stříkání džberovkou na cíl, prolézání opičí dráhy, hod do kruhu, hod do basketbalového koše, střelba do brány, překážková dráha, hledání věcí v mouce, skákání v pytli, hod na klauna. Pokud děti tyto disciplíny splnily, mohly si vybrat odměnu a dostaly pití a fidorkovou medaili. Poté si mohly disciplíny už „jen tak“ trénovat.

Od 16. hodiny již všichni netrpělivě vyhlíželi příjezd hasičů z Přibyslavi, kteří sportovní odpoledne zakončili ukázkou – vyproštění chodce sraženého osobním automobilem. Příjezd se sirénou a samotné vyprošťování bylo poučné a zajímavé. Nakonec si zájemci mohli prohlédnout hasičské auto.

Naštěstí vyšlo počasí, i sluníčko vysvitlo, a tak jsme nakonec mohli přivítat 40 dětí a jejich doprovod, což nás velice potěšilo.

Děkujeme všem, kteří přišli. Poděkování patří také těm, kteří se podíleli na přípravě a obsluze, jak u stanovišť, tak i u občerstvení. Dále také všem sponzorům.

Doufám, že se opět častěji začneme scházet u společných akcí. E.R.

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více