Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Dětský den a ukončení Oudoleňského desetiboje

28.7.2014

OUDOLEŇSKÝ DESETIBOJ - 10. DISCIPLÍNA A VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

V sobotu 21. června proběhlo v rámci dětského dne vyhlášení výsledků Oudoleňského desetiboje. Účastníci, kteří měli splněno 7 disciplín z deseti, a bylo jich 16, obdrželi pěkné ceny, medaile a diplomy.

I když se zdá, že disciplíny byly jednoduché, opak je pravdou. Pro netrénované je někdy minuta opravdu dlouhá, pokud má zvítězit. Kdo se zúčastnil, tak ví, o čem je řeč. Doufám, že se desetibojové disciplíny líbily, a pokud bude další ročník, tak snad budeme moci vyzkoušet i nějaký zimní sport, protože letošní zima proběhla zajímavě bez sněhu.

A jak to všechno nakonec dopadlo?

OUDOLEŇSKÝ DESETIBOJ – CELKOVÉ VÝSLEDKY

Nejmenší do 5 let:                              
1. Michaela Záhumenská                     
2. Eva Rosická

Děti  6 – 11 let:           
1. Anna Blažková
2. Jan Kubát
2. Tomáš Benc
3. Matyáš Sláma

Děti 12 – 15 let:  
1. Kateřina Antlová
2. Martin Antl                                              
3.Tomáš Husslik
4. Ivana Bencová
5. Kateřina Kubátová

Ženy:                                              
1. Vlasta Bencová                               
2. Eva Rosická                                  
3. Božena Kárníková

Muži:
1. Jaroslav Polívka
2. Michal Sláma

Děkuji účastníkům, všem, kteří pomáhali, a také sponzorům. Eva Rosická

DĚKUJEME EVĚ ROSICKÉ A VŠEM, KTEŘÍ JÍ POMÁHAJÍ, ZA POŘÁDÁNÍ AKCÍ PRO DĚTI, MAMINKY A OSTATNÍ OBČANY OUDOLENĚ.

 

DĚTSKÝ DEN

V sobotu 21. 6. se na stadioně konalo soutěžní odpoledne u příležitosti dětského dne. I přesto, že počasí nebylo zcela ideální, zúčastnilo se ho více než 35 dětí. Děti byly rozděleny do tří kategorií podle věku. Nejpočetněji byla zastoupena první, tedy kategorie nejmenších, ve které soutěžilo 18 dětí. Po celém stadioně bylo připraveno několik soutěžních disciplín jak pro malé, tak pro ty větší děti. Zasoutěžit si však přišli i někteří rodiče. Po splnění všech soutěžních disciplín, ve kterých si všichni vedli velice dobře, proběhlo vyhlášení a samozřejmě předávání cen nejlepším soutěžícím. Každý soutěžící dostal za odměnu párek v rohlíku a pitíčko. Po celou dobu bylo k dispozici  občerstvení.

Dětský den se snad vydařil,  jenom byla škoda, že na posezení s kytarami přišlo jen asi 10 místních lidiček a pak více přespolních. Děti pod vedením pana Doležela hrály a zpívaly moc pěkně (děkujeme) a byla škoda, že není od místních zájem se jít aspoň na chvíli podívat. Zřejmě byl zvolený špatný termín, nebo hudební těleso.

Rádi bychom poděkovali všem, kteří se podíleli na přípravě a organizaci. Tereza Ondráčková

Soubory ke stažení

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více