Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Okresní kolo hry "Plamen"

25.5.2009

V sobotu 23. května o půl desáté se mladí hasiči společně s vedoucími vydali na cestu do Havlíčkova Brodu, dějiště okresní soutěže ve hře Plamen.
Po registraci, ve které jsme dostali startovní číslo 3 z 9 družstev, se mělo v 11 hodin začít soutěžit. Vše již bylo posunuto o několik hodin. Děti byly netrpělivé, neboť začínal být organizační zmatek – nebyla připravena kladina a po dovezení rozhodčí zjistili, že je nahnilá. Nebyla funkční elektronická časomíra. Ze strany starších družstev, která běhala štafetu požárních dvojic, byly dávány protesty. Hlavní rozhodčí také zjistil, že je málo lidí na časomírách, tak se i naše fanynky (Marie Antlová, Vlaďka Stehnová a Iva Běhounková) nečekaně zmocnily stopek. 
První soutěží, která začala až ve 12 hodin, byla štafeta 4 x 60 m. První pokus v této disciplíně skončil fiaskem, a proto jsme čekali na výsledek druhého pokusu. Další disciplínou byla štafeta požárních dvojic. Poté tým čekala královská disciplína, kterou je pro všechny hasiče požární útok. Na stadionu bylo už vše připraveno - časomíra, nástřikové terče a rozhodčí na svých místech. I sluníčko začalo pěkně pálit. Příprava na základně proběhla pečlivě. Časomíra se zastavila na 32,55 s, což byl v konečném pořadí této disciplíny čtvrtý nejrychlejší čas.
I přesto, že to byl den zmatků, nervozity a organizačního chaosu, se naši mladí hasiči umístili na krásném 4. místě z 9 družstev. Blahopřejeme! Vedoucí MH: Vlasta Bencová

Anketa

Zavařujete, ať už svoji nebo koupenou, úrodu?
3
0
1

Historie anket

Náhodné foto

Zpravodajství 2006

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více