Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Okrsková soutěž v Jitkově

5.6.2009

Naši obec jela reprezentovat 2 družstva mužů - mladších, 1 družstvo mužů - starších a 1 družstvo žen. V 11 hodin šel průvod a poté následovala samotná soutěž. Do této akce se přihlásilo 11 družstev mužů v kategorii mladší, 6 družstev mužů v kategorii starší a 5 družstev žen.

Součástí soutěže byly i závody jednotlivců v běhu na 100 m s překážkami a to pouze v kategorii mladších. U  žen  v běhu na 100 m se Markéta Zelenková umístila na 4. místě z 22 účastnic s časem 24,01s. Třetí místo jí uteklo o 0,01s. V kategorii mužů se nejlépe z našich řad umístil Zdeněk Benc s 24,11s  a skončil na 24. místě z 50 zúčastněných závodníků. Poté následoval tolik očekávaný požární útok, který byl mokrý doslova. Hustý déšť prověřil možnosti všech týmů dobrovolných hasičů.

Při vyhlašování výsledků se počasí jen trochu umoudřilo. Muži - mladší obsadili 11.  místo, muži - starší 3. a 5. místo a  ženy 5. místo.

Už se těšíme na příští okrskovou soutěž, která se uskuteční v Cibotíně. Letos jsme si ověřili, že příště bude třeba upřesnit pravidla soutěže a zajistit lepší počasí.  Vlasta Bencová
 

 

Anketa

Měly by být přilby povinné pro všechny cyklisty?
3
3

Historie anket

Náhodné foto

Zimní Oudoleň očima paní Jany Plíhalové

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více