Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Výlet do DinoParku

1.7.2009
V sobotu 20. 6. jsme jeli do DinoParku, nejdříve jsme jeli na letiště, kde byla samá stará letadla, bomby a motory. Pak jsme jeli do ZOOPARKU, pak jsme jeli Dinoexpresem do DinoParku. Když jsme dojeli, šli jsme si prohlédnout dinosaury, pak jsme si sedli, pak jsme šli na 3D kino, pak jsme si s Michalem hráli a pak byl konečně nákup. Pak jsme jeli Dinoexpresem do ZOOPARKU, prohlídli jsme si zvířata, já s Michalem jsme dostali šlupku z elektrických drátů, pak jsme si něco koupili a jeli jsme domů, zase byla nuda jako cestou do Vyškova, ale teď jsme viděli bouračku. Bylo to hezké, nejvíc se mi líbil DinoPark.    Matěj B.

V sobotu 20. 6. jsme se v 7:00 hodin vydali na výlet do Vyškova. Naším cílem bylo letecké muzeum a DinoPark. Jelo 41 lidí. V muzeu nám pán povídal o letadlech, motorech a vrtulích. Pak jsme si prohlíželi vystavená letadla a vrtulníky. A to už jsme se těšili do DinoParku. Za vstupní bránou jsme si prohlíželi zvířátka. Bylo tam i morčátko. Vyfotila jsem se s ním, abych ho mohla doma ukázat Mikýškovi. Vláček nás odvezl přes město do parku, kde byli dinosauři. Procházeli jsme se po cestičkách okolo mnoha dinosaurů. Někteří řvali a někteří se dokonce hýbali. V 3D kině jsme viděli film o mláděti. Byla jsem tam s Elou, Marťou a Járou 2x a pak jsme si hráli s dětmi na hřišti. Po cukrové vatě jsme zase jeli vláčkem zpět. Po cestě jsme mávali lidem a řidičům. Cesta domů rychle utekla, ale viděli jsme nehodu nákladního auta.   Katka A.

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více