Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Umístění mladých hasičů na soutěži

12.10.2009

Jelikož jsme letos dali dohromady 4 hlídky, na soutěžní dějiště jsme byli dopraveni autobusem. Z Oudoleně jela do Nové Vsi u Chotěboře na závod požární všestrannosti bojovat 3 družstva mladších a 1 družstvo starších hasičů.
Samotný závod začal v 9:15. Celkem na trať po 5 minutových intervalech vyrazilo v kategorii mladší 35 hlídek a v kategorii starší 40 hlídek. Na trati dlouhé bezmála 2 km musela družstva plnit na jednotlivých stanovištích následující úkoly: střelbu ze vzduchovky, základy topografie, uzlování, požární ochranu, orientace mapy, určování azimutu, překonání překážky po vodorovném laně a základy první pomoci. Kolem druhé hodiny byl nástup všech hlídek a tolik očekávané vyhlášení výsledků. A jak se naši umístili?

Starší ze 40 družstev obsadili 11. místo, v kategorii mladší z 35 hlídek obsadili – Oudoleň A 23. místo, Oudoleň B 11.místo a Oudoleň C 6.místo.

Anketa

Mají mít velké obchody o všech svátcích otevřeno či zavřeno?
9
18

Historie anket

Náhodné foto

Divadlo JenTak

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více