Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Družstvo žen bylo úspěšné na 1. ročníku Memoriálu Pavla Matalíka

23.9.2020

Dne 19. 9. 2020 se konal v Sobíňově 1. ročník „Memoriálu Pavla Matalíka“, ve kterém se soutěžilo v tradičním požárním útoku a posléze v útoku netradičním. Náš sbor se zúčastnil v počtu tří týmů, a to starší muži, mladší muži a ženy.

Při netradičním útoku si členové družstev vylosovali svou pozici a poté při útoku zdolávali různé překážky - běh přes kladinu, průlez pneumatikou, přeskok kladiny. Žádný ze zúčastněných týmů neměl neplatný pokus.

Starší družstvo soutěžilo ve složení: P. Sláma, R. Antl, R. Zelenka, P. Musil, J. Antl, J. Polívka a S. Sláma. Toto družstvo skončilo na 6. místě.

Mladší muži soutěžili ve složení: J. Ondráček, M. Antl, R. Zelenka, L. Musil., J. Bačkovský, T. Paušíma a T. Bačkovský. Ti skončili na 4. místě.

Družstvo žen soutěžilo ve složení: V. Stehnová, A. Wasserbauerová, H. Zelenková, J. Bačkovská, I. Bencová, N. Frűhbauerová a A. Blažková. Tento tým skončil na krásném 3. místě.

Děkuji Aničce Blažkové za záskok na proudu u mladších mužů v netradičním útoku, kde vystřídala T. Paušímu, a Áji Wasserbauerové za reprezentaci našeho SDH. Samozřejmě velké díky patří všem našim zúčastněným členům, kteří bojovali, a i přes velké pracovní vytížení byli ochotni se Memoriálu Pavla Matalíka zúčastnit. Účasti se zhostili se ctí.

Doufejme, že v příštím roce bude situace příznivá a my se budeme moci zúčastnit více soutěží v požárních útocích.

Požárnímu sportu zdar!
Za SDH Oudoleň Hanka Zelenková

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více