Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Hasičská noční soutěž v Pohledu

22.6.2019

      Tak jako v loňském roce, tak i letos pořádalo SDH Pohled noční soutěž v požárním útoku. Naši mladší muži se jí vloni zúčastnili a letos chtěli pokračovat v začínající tradici účasti na takovýchto akcích. Tentokrát ale nebyli sami a účastí našich mladších žen se potvrdil narůstající zájem o požární sport.
      Vše začalo po 22 hodině. Družstvo mladších mužů bylo v obsazení: Kuba Ondráček, Martin Antl, Roman Zelenka, Luboš Musil, Kuba Bačkovský, Tomáš Paušíma a Tomáš Bačkovský. Družstvo oudoleňských hasičů startovalo jako 21. a vedlo si velmi dobře, protože skončilo na 14. místě z 27 družstev v kategorii muži.
     Družstvo mladších žen tvořily: Vlaďka Stehnová, Pavlína Blažková, Hanka Zelenková, Jana Bačkovská, Ivana Bencová, Katka Antlová a Anička Blažková. Mladší ženy startovaly jako 25. družstvo a i přes počáteční drobný zádrhel se povedl platný pokus a skončily na 11. místě v kategorii žen. Byly skvělé, a i když neměly možnost kvůli pracovním povinnostem trénovat tak, jak by chtěly, tak se k výzvě postavily čelem a hrdě reprezentovaly naše SDH a obec.
      Všem patří velké díky za to, jak skvěle reprezentovali naši obec a na dalších soutěžích se budeme snažit být ještě lepší a lepší. Poděkování patří i obecenstvu, které i přes pokročilou hodinu vydrželo a drželo palce.  
      Hasičskému sportu zdar! Za SDH Oudoleň Hanka Zelenková

Anketa

Zavařujete, ať už svoji nebo koupenou, úrodu?
3
0
1

Historie anket

Náhodné foto

Stavba lodi

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více