Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Jarní kolo hry Plamen a pozvánka na soutěž v Kohoutově

10.5.2017

Přišla tolik očekávaná sobota 22. dubna a my, mladí hasiči, jsme vyrazili na jarní kolo hry Plamen do Kohoutova. Jeli  jsme  naší „Kačenkou“. Celou soutěží se nesl duch nejistoty v podobě počasí. Bylo nevyzpytatelné celý týden a bohužel i celou soutěžní sobotu.

Po prezenci a zahájení začala štafetová část. Současně se běžely štafety 4 x 60 m a štafeta požárních dvojic. Mladší začínali na požárních dvojicích a starší na 4 x 60 m. Za Oudoleň jsme měli v obou kategoriích jeden pokus. V rámci chladného a deštivého počasí dopadly tyto disciplíny pro Oudoleň tak, že umístění bylo od 5. místa níže. Proto proběhlo hlasování dětí, jestli chtějí nastoupit na požární útok. Nebyli jsme jediní, protože většina sborů kvůli zimě útok neběžela a měla neplatný pokus. My jsme to také tak odhlasovali.

Soutěž pro nás dopadla takto: mladší družstvo – 5. místo, starší družstvo – 7. místo.

ALE shodli jsme se na tom, že náhradou nám bude soutěž opět v Kohoutově, kterou pořádá místní sbor dobrovolných hasičů. Bude pouze v požárním útoku na dva pokusy. Byli jsme pozváni a rádi bychom se zúčastnili. Chtěli bychom si útok zasoutěžit v lepším počasí.

Soutěž bude v neděli 14. května od 8.30 hodin. Přijeďte se podívat a podpořit nás. Evka

Fotogalerie k článku. 

                                                                                                                   

Soubory ke stažení

Anketa

Měl by mít zaměstnavatel možnost dávat výpovědi bez udání důvodu?
2
11

Historie anket

Náhodné foto

Muzeum K. H. Borovského, Bioplynka

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více