Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Kreativní maminky - jarní a velikonoční aranžování

2.4.2012

V sobotu 24. března jsme se sešly v hasičské  klubovně na  jarním a velikonočním aranžování v počtu 15 babiček, maminek a dětí. Pod vedením paní Havlíčkové z květinářství v Přibyslavi jsme začaly zdobit věnečky, některé  na  stůl,  některé  na zavěšení na dveře, jak kdo chtěl.  Věnečky z březového proutí a spoustu dalších dekorací jsme si mohly zakoupit přímo na místě. Každá účastnice si nazdobila věnečky podle vlastní fantazie a po schválení paní Havlíčkové si tavnou pistolí dokončila svůj výrobek.

Poté jsme ještě měly možnost naaranžovat malou květinovou výzdobu s prvky Velikonoc. I přesto, že jsem se zúčastnila takovéto akce poprvé byla jsem velmi spokojena a už se těším na podzimní aranžování.  Zároveň vyzývám i ostatní, které se zatím ještě neodhodlaly těchto akcí zúčastnit, aby neváhaly. Je to opravdu pěkně strávené odpoledne se spoustou legrace a ve společnosti příjemných lidí.  Irena M.

Anketa

Měly by být přilby povinné pro všechny cyklisty?
5
3

Historie anket

Náhodné foto

Okrsková soutěž v Jitkově 30. 5. 2009

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více