Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Mladí hasiči soutěžili v podzimním kole hry Plamen

8.10.2021

     V sobotu 2. října se 1 družstvo starších a 2 družstva mladších vydala reprezentovat náš sbor na celoroční hru Plamen. Závod požární všestrannosti se konal ve Ždírci nad Doubravou.     

      Počasí bylo jako stvořené pro sportovní klání. Děti čekaly disciplíny: zdravověda, topografické značky, určování azimutu a orientace mapy, ručkování po laně, požární ochrana, střelba ze vzduchovky a uzlování. Všechny tyto disciplíny plnily děti na trati, která vedla lesem a loukami v okolí Ranska.

      Na hasičské cvičiště jsme jeli našimi oblíbenými auty – dodávkou a „Kačenkou“. Po prezentaci a prohlídce zázemí jsme se vydali na start, který byl asi 500 m u Pobočenského rybníku. První startovalo družstvo starších ve složení Štěpán Holas, Jenda Stránský, Bětka Zvolánková, Hanka Zvolánková a Nelča Zelenková (start dle rozpisu v 9:10 hodin). Další vyběhlo na trať družstvo mladších A ve složení Toník Rosický, Jiřík Stránský, Janča Zvolánková, Markétka Frűhbauerová a Terezka Antlová (start v 9:15). V tomto družstvu byla děvčata, pro která to byly první závody. A poslední vyběhlo družstvo mladších B – Kubík Plíhal, Jenda Blažek, Emmča Stehnová, Emča Marková a Beátka Plíhalová (start v 9:30). Staršímu družstvu z Jitkova byla zapůjčena naše nová posila Míša Záhumenská pro doplnění jejich družstva.

Výsledky:  MLADŠÍ A   38. místo z 41 družstev

                 MLADŠÍ B   18. místo z 41 družstev

                 STARŠÍ        39. místo z 53 družstev.

     V konkurenci mnoha družstev naši obstáli velice dobře. Tyto výsledky se nám započítávají pro jarní kolo hry Plamen. Na jaro jsme rozděleni do oblastí (naše oblast zahrnuje 9 sborů – Oudoleň, Jitkov, Havlíčkova Borová, Dobrá, Dlouhá Ves, Kohoutov, Ždírec n. D., Krucemburk, Sobíňov) a výsledky z tohoto závodu ZPV se počítají na tuto oblast, tzn. že v oblasti jsou mladší na 5. místě a starší na 7. místě. Jsou to jejich výchozí startovní pozice pro jaro.

     Všechny děti velice chválíme za reprezentaci na soutěži, trénink a dosažených výsledků. Vedoucí MH

Anketa

Měly by být přilby povinné pro všechny cyklisty?
5
3

Historie anket

Náhodné foto

Masopustní průvod 2023

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více