Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Mladí hasiči za odměnu v pardubickém kině CINEMA CITY

17.10.2018

V neděli 14. 10. 2018 jsme jeli s dětmi do pardubického kina CIINEMA CITY. Děti měly výlet jako odměnu za celoroční účast v hasičských dovednostech, které během roku prokazují na různých soutěžích.

Dopoledne jsme se všichni sešli na vlakovém nádraží ve Ždírci nad Doubravou a společně jeli vlakem do Pardubic. Cesta vlakem byla velmi zajímavá. Cestou přistupovalo stále více a více cestujících, někteří dokonce noblesně oblečeni. Ten den totiž byl dostihový závod Velká pardubická a některé dámy, jak už to dostihům patří, vyrazily v nádherných kloboucích.

Z vlakového nádraží jsme šli pěšky, je to kousek a bylo krásné, slunečné počasí. Než začalo představení, zbyl ještě krátký čas proběhnout obchody a především koupit POPCORN a PEPSI. Usadili jsme se do pohodlných křesel a už začínal film. Vybrali jsme animovanou rodinnou komedii YETI – LEDOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ. Příběh o přátelství, odvaze a radosti.

Nakonec nám ani nevadilo, že jsme neviděli film v 3D s brýlemi, na který jsme původně jeli. I tak to byl skvělý zážitek. Alespoň máme důvod vyrazit ještě jednou a zažít další nová dobrodružství. Jana Kubátová

Anketa

Mají mít velké obchody o všech svátcích otevřeno či zavřeno?
9
16

Historie anket

Náhodné foto

Malá knihovnická slavnost 2014

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více