Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Mladí hasiči za odměnu v pardubickém kině CINEMA CITY

17.10.2018

V neděli 14. 10. 2018 jsme jeli s dětmi do pardubického kina CIINEMA CITY. Děti měly výlet jako odměnu za celoroční účast v hasičských dovednostech, které během roku prokazují na různých soutěžích.

Dopoledne jsme se všichni sešli na vlakovém nádraží ve Ždírci nad Doubravou a společně jeli vlakem do Pardubic. Cesta vlakem byla velmi zajímavá. Cestou přistupovalo stále více a více cestujících, někteří dokonce noblesně oblečeni. Ten den totiž byl dostihový závod Velká pardubická a některé dámy, jak už to dostihům patří, vyrazily v nádherných kloboucích.

Z vlakového nádraží jsme šli pěšky, je to kousek a bylo krásné, slunečné počasí. Než začalo představení, zbyl ještě krátký čas proběhnout obchody a především koupit POPCORN a PEPSI. Usadili jsme se do pohodlných křesel a už začínal film. Vybrali jsme animovanou rodinnou komedii YETI – LEDOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ. Příběh o přátelství, odvaze a radosti.

Nakonec nám ani nevadilo, že jsme neviděli film v 3D s brýlemi, na který jsme původně jeli. I tak to byl skvělý zážitek. Alespoň máme důvod vyrazit ještě jednou a zažít další nová dobrodružství. Jana Kubátová

Kalendář akcí

Taneční kurz

7.2.2019
1. lekce.

Dětský karneval

10.2.2019

Taneční kurz

14.2.2019
2. lekce.

Taneční kurz

21.2.2019
3. lekce.
celý kalendář akcí...

Náhodné foto

Přípravy na setkání rodáků

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více