Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Mladí hasiči - Závod požární všestrannosti

24.5.2016

V sobotu 3. 10. 2015 se konal Závod požární všestrannosti (ZPV) mladých hasičů ve Veselém Žďáře na hasičském hřišti. První současné starty mladších i starších hlídek začaly úderem 8.00 hodiny. Naši soutěžící se sešli v 10.30 hodin u hasičárny a společně s Havlíčkovou Borovou jeli autobusem  na  místo dění. Po příjezdu se zaregistrovali a ve 12.15 hodin vybíhalo družstvo mladších "Oudoleň A" ve složení Roman Pástor, Hana Zvolánková, Karolína Babáková, Štěpán Holas a Vašík Kubát z Havlíčkovy Borové. Ve 12.30 hodin současně vybíhala hlídka mladších "Oudoleň B" ve složení Tomáš Benc, Štěpán Zvolánek, Jan Zvolánek, Jan Kubát a Jan Frűhbauer a hlídka starších ve složení Martin Antl, Katka Kubátová, Anna Blažková, Michal Blažek a Tomáš Bačkovský. Ve 13.35 hodin vybíhala na trať s buzolou Ivana Bencová – dorostenka – jednotlivec.
Mladší a starší hlídky plnily během 2 km trasy jednotlivé úkoly – střelba ze vzduchovky, základy topografie, uzlování, první pomoc, požární ochrana a překonání překážky. Dorostenky jednotlivci plnily následující disciplíny – přesun podle azimutu, střelba ze vzduchovky, šplh, přeskok přes vodní příkop, určování RHP, určování věcných prostředků, optická signalizace a první pomoc. Po doběhnutí jsme se vrátili domů. Počasí vyšlo, jen foukal vítr,  ukázalo se i sluníčko. A jak to dopadlo?

Mladší "Oudoleň A" obsadili 37. místo, "Oudoleň B" 13. místo z 52 družstev.

Starší Oudoleň obsadili 30. místo z 58 zúčastněných hlídek.

Ivana Bencová se umístila na 20. místě ze všech kategorií (z 28 soutěžících), ve své kategorii - dorostenky střední (14 – 15 let) – obsadila 5. místo z 9 dorostenek.

Výsledky jsou k dispozici na www.dh-vysocina.cz. Také bych chtěla poděkovat Adéle Bencové a Kristýně Vencové za dozor. Vlasta Bruknerová

Anketa

Mají mít velké obchody o všech svátcích otevřeno či zavřeno?
10
18

Historie anket

Náhodné foto

Jarní prázdniny - příměstský tábor

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více