Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Naši hasiči na Memoriálu Pavla Matalíka v Sobíňově

18.10.2019

     Poslední letošní soutěž se konala 28. 9. v Sobíňově a jednalo se o Memoriál Pavla Matalíka. Této soutěže se zúčastnila dvě naše družstva hasičů a jedno družstvo hasiček. Celý memoriál se sestával z jednoho tradičního a jednoho netradičního požárního útoku.
      Mladší muži startovali ve složení: Kuba Ondráček, Martin Antl, Roman Zelenka, Petr Musil, Kuba Bačkovský, Luboš Musil a Tomáš Paušíma.
     Starší  muži  startovali ve složení: Radek Antl, Pavel Sláma, Roman Zelenka, Petr Musil, Jára Ondráček, Jaroslav Polívka a Stáňa Sláma.
     Ženy startovaly ve složení: Vlaďka Stehnová, Pavlína Blažková, Hanka Zelenková, Katka Kubátová, Ivana Bencová, Anička Blažková a Katka Antlová.
     Všichni do první části dali obrovský elán a ženy se umístily na druhém místě. Ale ještě vše nekončilo, jelikož soutěž pokračovala druhou částí, a to netradičním požárním útokem.
     V této části si družstva vylosovala pozice a po odstartování následoval nejdříve běh přes kladinu, přenesení hadic, savic, rozdělovače a proudnic přes překážku na základnu, sání vody, rozhození hadic a překonání dvou překážek v podobě kola, kterým museli prolézt, a kladiny, kterou museli na konci podlézt. Všechna družstva běžela ve stejném složení jako při tradičním útoku, pouze si vyměnila pozice. Pořadí obou kol se sčítala.
     Jako do tradičního útoku, tak i do toho netradičního všichni dali srdce, elán a odhodlání. Mužům se tolik nedařilo, ale ženy skončily na krásném druhém místě. Nálada byla úžasná a již se naše družstva těší na další sezónu.
     Na závěr vyhlášení vítězů všechna družstva uctila minutou ticha hasiče Pavla Matalíka, na jehož počest se celý memoriál konal.
     Těšíme se na příští sezónu. Požárnímu sportu zdar! Za SDH Oudoleň Hanka Zelenková

Anketa

Mají mít velké obchody o všech svátcích otevřeno či zavřeno?
7
16

Historie anket

Náhodné foto

Pouťové posezení 2011

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více