Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Noční hasičská soutěž v Otradově

23.8.2019

     V sobotu 10. 8. se konala noční soutěž v požárním útoku, a to tentokrát v Otradově. Celá soutěž začala krátce po 21. hodině a zdálo se, že nám počasí nebude přát. Nakonec se umoudřilo a vše mohlo začít.
     Naše SDH tentokrát reprezentovalo pouze družstvo mladších mužů, a to ve složení: Kuba Ondráček, Martin Antl, Roman Zelenka, Petr Musil, Kuba Bačkovský, Tomáš Bačkovský a Tomáš Paušíma. Družstvo mělo startovní číslo 7, ale ukázalo se, že ne vždy je 7 šťastná. Vše měli krásně rozběhnuto, ale vinou techniky se jim nepodařilo zaútočit na první desítku družstev. Nakonec skončili na 16. místě, ale nadšení je neopouští, a i přes zklamání, které na nich bylo znát, se již zajímali o další možnost soutěžit.
      A jak si naši muži přáli další soutěž, tak tentokrát to bude soutěž v sobotu 7. září na cvičišti SDH v Přibyslavi. Prezence začne ve 12.30 hod. a nástup soutěžících bude ve 14.30 hod. Doufejme, že se zúčastní i naše ženy.
     Tato soutěž bude trošku jiná. A to v tom, že všechna družstva budou soutěžit na jednu požární stříkačku. Bude zajímavé sledovat, jak se s tím soutěžící popasují.
      Přijďte podpořit tým, který do všech akcí, kterých se účastní, vkládá svůj volný čas, energii a především srdce, ať se jim podaří přivézt pohár. Držte jim palce!!! Za SDH Oudoleň Hanka Zelenková

 

Anketa

Měl by mít zaměstnavatel možnost dávat výpovědi bez udání důvodu?
2
11

Historie anket

Náhodné foto

MŠ - Keramika

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více