Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Obvodové kolo hry Plamen 5. 5. 2018 v Oudoleni. Mladší postoupili do okresního kola, které se koná v sobotu 19. 5. v Chotěboři. Zahájení v 8.30 hodin.

17.5.2018

      Soutěž máme úspěšně za sebou, tak mi dovolte malé ohlédnutí. V prvé řadě velké poděkování zaslouží paní Eva Rosická, která měla vše pevně v rukou. Její úsilí v práci s dětmi a pořádáním celé soutěže se setkalo s velkým obdivem a vysokou spokojeností nejen soutěžících, ale i rozhodčích, kteří celou akci ohodnotili jako velmi zdařilou.
      Naštěstí nám přálo nejen počasí, a tak vystoupení našich mladých hasičů, jak v disciplíně 4 x 60 m, útoku požárních dvojic, tak i v požárním útoku bylo korunováno pro starší 4. místem, což je bohužel místo nepostupové, a pro mladší skvělým 2. místem, které postupové je, a proto se můžeme těšit na jejich výkony 19. 5. 2018 v Chotěboři. Děti měly ohromnou radost nejen z poháru a medailí, ale i z dárků, které dostaly od našich sponzorů, kterým touto cestou děkujeme.
      Další poděkování patří též všem, kdo se podíleli na občerstvení, bylo vynikající a velmi pestré. Také děkuji všem pořadatelům z SDH Oudoleň, kteří pomáhali, kde bylo třeba, a zajišťovali technickou podporu.
      Závěrem si Vás dovoluji pozvat na okresní kolo, které se bude konat v sobotu 19. 5. na stadionu Města Chotěboř. Zahájení v 8.30 hodin.
      Ještě jednou všem zúčastněným děkuji a všichni se budeme těšit na další úspěch našich mladých hasičů. Za SDH Oudoleň Hana Zelenková

Fotografie k článku.

Anketa

Mají mít velké obchody o všech svátcích otevřeno či zavřeno?
9
16

Historie anket

Náhodné foto

Bál ve školce

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více