Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Okresní kolo hry Plamen

30.5.2014

V sobotu 24. 5. 2014 se v Havlíčkově Brodě na Dukle konalo Okresní kolo hry Plamen. Na okresní kolo postoupila družstva z jednotlivých oblastních kol.

Naši obec reprezentovalo desetičlenné družstvo ve složení Ondřej Béna, Kateřina Antlová, Jana Kohoutová, Jakub Ondráček, Kateřina Kubátová, Michal Blažek, Anna Blažková, Tomáš Bačkovský, Ivana Bencová a Matěj Běhounek.

V sobotu ráno jsme se sešli u hasičárny, rozdělili jsme se do aut a vydali jsme se na místo dění. Po prezenci jsme si šli prohlédnout dráhy na jednotlivé disciplíny. Nástup byl v 9:00 hodin a poté začala soutěž první disciplínou 4x60 m, pak následovala štafeta požárních dvojic a požární útok. Dále jsme asi dvě hodiny čekali na štafetu CTIF a požární útok CTIF, který jsme běhali za deště. To čekání bylo opravdu dlouhé. Celkem mezi sebou bojovalo 11 starších družstev. Do celkového umístění se započítávalo umístění z podzimního kola (ZPV) a hodnocení kroniky za celoroční činnost. Celkově jsme se umístili na 10. místě.

Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se:-). Vlasta Bencová

Fotografie k článku.

 

Anketa

Mají mít velké obchody o všech svátcích otevřeno či zavřeno?
7
16

Historie anket

Náhodné foto

Volejbalový turnaj 2022 - I.

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více