Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Okrsková soutěž hasičů v Havlíčkově Borové

11.6.2017

A nyní zpráva z hasičské soutěže, která se konala 27. 5. 2017 v Havlíčkově Borové. Naše vesnice měla zástupce v podání muži mladší, muži starší 1 a muži starší 2.

Po prezentaci se začala běhat dráha na 100 m s překážkami. Účast byla dobrovolná. Z mužstva mladších se s bariérou a kladinou poprali 4 zástupci. Jeden pokus byl neplatný, ale ostatní obsadili zlatý střed.

Krásné počasí hasičům přálo. Proto někdo hasil žízeň a někdo se chystal na požární útok. Začalo družstvo „mladší“. Čas pokazil pravý proud, ve kterém voda nechtěla dojít k cíli. Jejich umístění bylo 6. místo z 6 družstev. Oproti tomu muži starší ukázali, že to nedělají poprvé. Jejich práce byla precizní, až jim mašina nestačila, proto museli čekat na vodu. Jejich výkony nakonec stačily na  7. a 8. místo z 10 družstev.

O vítězství svedly klání i ženy. Bohužel bez účasti naší obce. Tak „holky“ chtělo by to se pochlapit a dát závazek „příští rok bez vytáček J“.

Děkujeme Vám za reprezentaci a hasičskému sportu ZDAR! Katka a Martin

Anketa

Zavařujete, ať už svoji nebo koupenou, úrodu?
7
3
1

Historie anket

Náhodné foto

Podpora polytechnické výchovy a Vzdělávání pro konkurenceschopnost

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více