Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Samolepková soutěž a výlet do Robinson zábavného parku

10.1.2017

Dne 24. 2. se mladí hasiči zúčastnili samolepkové soutěže pořádané Radou dětí a mládeže Kraje Vysočina. Úkolem bylo vylepit samolepku na okno či dveře hasičské  klubovny, vyfotit se u ní a fotografii poslat e-mailem.
Losování proběhlo 1. 3. Z 21 fotografií byla naše vylosována na pozici 1. místa, a tak mladí hasiči vyhráli vstupenky do Robinson zábavného parku v Jihlavě.
Výlet do Jihlavy se uskutečnil v pátek 1. 4. Celkem jelo 20 dětí s doprovodem rodičů či dospělých osob. Vyjelo se z Oudoleně autobusem ve 14.00 hodin a do Robinson zábavného parku jsme vcházeli v 15.00 hod. Po vstupu do areálu děti, ale i dospělé čekalo mnoho atrakcí: labyrint s rychloskluzavkou a tobogánem, kanónová střelnice, pirátská loď, sopka, lebka, opičí stezka, pavoučí kokony, laserová střelnice, trampolíny, dráha pro šlapací autíčka, koule Bumperz a nechyběla ani restaurace na občerstvení. Po celém areálu se chodí v ponožkách. Děti jsme viděli, jen když měly žízeň či hlad. Po rychloskluzavce většina dětí chodila s dírami na patách ponožek, ale i na teplákách. Plánovaný odjezd v 19.00 hod se protáhl na 19.30 hod. Před odjezdem se všechny děti vyfotily před sopkou. Domů jsme přijeli ve 20.30 hod. Pro děti i dospělé to byl velký zážitek. Vedoucí MH

  • Robinson se mi moc líbil. Klouzala jsem se tak hodně, až jsem si roztrhla ponožky a taťka mi koupil nové červené. Bětuška Z.
  • V hasičské soutěži jsme vyhráli 1. místo. Jeli jsme do Robinson parku. Nejvíc se mi líbila prudká skluzavka. Perfektní byl také tobogán. Hanička Z.
  • V pátek 1. 4. jsme jeli do zábavného parku Robinson v Jihlavě. Bylo tam spousta atrakcí. Nejlepší atrakce tam byla skluzavka, která byla rovná jako stěna. Moc se mi to líbilo. Štěpán Z.
  • Mají tam dobrou zmrzku a bezva atrakce. Byla jsem na všech atrakcích. Nejvíc se mi líbila sopka a autíčka. Kája B.
  • Líbilo se mi to. Jezdili jsme na velký prudký skluzavce. Líbily se mi tam prolízačky. Vypadalo to tam jako v Drtivé porážce. Štěpán H.
  • Nejlepší byla v prvním patře šlapací auta, kde jsme s kluky závodili. Spoustu  legrace  jsme  zažili  na  prudkých skluzavkách, na které se báli i někteří dospělí. Jan Z.
  • Bylo to pěkný. Nejvíc se mi líbila auta. Mají dobré jídlo a pití. Skluzavka byla super. Roman P.
  • Měli tam restauraci a skluzavku hodně, ale hodně prudkou. Na skluzavce si skoro všichni udělali díry na patách. Tomáš B.
  • Moc se mi tam líbilo. Jel bych tam ještě jednou. Honza K.
  • Bylo to bájo. Jenda B.
K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více