Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Sběr elektrozařízení

13.5.2015

Sbor dobrovolných hasičů Oudoleň bude v sobotu 16. 5. 2015 v době od 8.00 do 9.00 hodin provádět před hasičskou zbrojnicí v kulturním domě sběr elektrozařízení.

Mezi drobný elektroodpad patří: 
Fotoaparáty, hračky, fén, kalkulačky, konvice, radia, počítačové myši, klávesnice, kamery, DVD přehrávače, MP3 přehrávače, sluchátka, el. pájky, vysoušeče vlasů, holicí strojky, toustovače, el. kartáčky na zuby, budíky, žehličky, hodiny, kulmy.

Mezi větší elektroodpad patří:
Sporáky, trouby, varné desky, pračky, myčky, sušičky, všechny druhy chladící a mrazící techniky, televize a monitory, mikrovlnné trouby, odstředivky prádla, vysavače, ventilátory, mixery, mlýnky, el. nože, el. šicí stroje, brusky, pily, zahradní sekačky, vrtačky, hoblíky, frézky,  tlakové  myčky,  mandly,  fritovací  hrnce, topinkovače, čistící stroje na koberce….

Důležitou podmínkou je, že elektrozařízení musí být kompletní. Jestliže si z něj necháte náhradní díly není už zařízení vhodné ke zpětnému odběru elektrozařízení a stává se odpadem, který již firma nepřevezme.

Anketa

Zavařujete, ať už svoji nebo koupenou, úrodu?
7
3
1

Historie anket

Náhodné foto

Vánoční program v Horní Krupé

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více