Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

SDH - Závody v Přibyslavi a pozvánka na tuto sobotu do Sobíňova

25.9.2019

       Město Přibyslav hostilo dne 7. 9. 2019 již XXII. ročník soutěže v požárním útoku. Naše družstvo startovalo ve složení: Kuba Ondráček, Martin Antl, Roman Zelenka, Luboš Musil, Kuba Bačkovský, Tomáš Bačkovský a Tomáš Paušíma. 
      Naši mladší muži byli v pozici nováčků, jelikož celá soutěž byla velmi netradiční a tudíž nevěděli, jak vše bude probíhat. Jak jsme v předchozím článku avizovali, startovalo se na jednu požární stříkačku, dále museli překonat překážku a shodit nástřikové terče. Dále následovalo připojení ještě jedné hadice na každé straně a shodit terče sklopné.
     Naši muži se umístili na 4. místě. Pořadatelé velmi ocenili jejich účast a s přáním, že družstvo nevidí naposledy, jim popřáli hodně štěstí v dalších soutěžích.
       I my jim přeje hodně štěstí, a to tentokrát na Memoriálu Pavla Matalíka v Sobíňově, který se koná tuto sobotu 28. 9. 2019 od 12.30 hodin. 
      A v této soutěži budeme mít hned tři zástupce. Soutěže se zúčastní nejen družstvo mladších mužů, ale také družstvo žen a mužů starších. Neváhejte a přijďte je podpořit. Za SDH Oudoleň Hanka Zelenková

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více