Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Soutěže ve Studnicích a v Břevnici

7.8.2019

   Po soutěži v Pohledu naše družstva mladších mužů a žen čekala noční soutěž v požárním útoku, a to tentokrát ve Studnicích.
     Celá soutěž začala v 21 hod., kdy družstvo žen startovalo ve složení: Vlaďka Stehnová, Pavlína Blažková, Hanka Zelenková, Jana Bačkovská, Ivana Bencová, Katka Antlová a Anička Blažková, jako desáté v pořadí z celkového počtu 27 týmů, z toho 7 bylo družstev žen. Po selhání mašiny měly ženy neplatný pokus, ale to nic nemění na tom, že do celého útoku šly v plném nasazení a jejich výkon a nadšení je obdivuhodné. Po počátečním zklamání jsme netrpělivě očekávali start mladších mužů.
     Naši muži startovali jako 13. ve složení: Kuba Ondráček, Martin Antl, Roman Zelenka, Luboš Musil, Kuba Bačkovský, Tomáš Bačkovský a Tomáš Paušíma. Ukázalo se, že ne vždy je číslo 13 nešťastné, protože muži skvěle zaběhli celý útok a skončili na krásném 10. místě.
     Tím ale sportovní víkend neskončil, jelikož hned v sobotu ráno nás čekala další soutěž v požárním útoku, a to pro změnu v Břevnici. Opět naše SDH reprezentovalo družstvo mužů a družstvo žen.
     Tým žen tentokrát nebyl úplný, startující byly Anička Blažková, Katka Kubátová, Ivana Bencová a Hanka Zelenková, proto jsme využili nabídky žen z Břevnice na záskok jejich tří členek a jako druzí startující v kategorii žen jsme získali 2. místo v tradičním útoku. Za pomoc patří  břevnickým ženám velké díky.
     Družstvo mužů startovalo ve složení: Kuba Ondráček, Martin Antl, Roman Zelenka, Luboš Musil, Kuba Bačkovský, Tomáš Bačkovský a Tomáš Paušíma. Ti běželi také jako druzí v kategorii mužů a povedlo se jim obsadit 4. místo v tradičním útoku.
     Ale tím vše neskončilo, jelikož jsme pokračovali v dalších požárních útocích, a to netradičních.
     Celý útok začínal tím, že si každé družstvo nejdříve muselo naplnit káď pomocí kbelíků a až poté zahájit útok. Tým žen se s tímto útokem popasoval skvěle a domů jsme vezli také pohár za 1. místo v netradičním požárním útoku. Muži měli stejné podmínky a skončili na 5. místě.
     Všichni si vedli skvěle, ale již upínali myšlenky na další soutěž, která se bude konat tuto sobotu, 10. 8., v Otradově, kde se opět předvede družstvo žen a stejně tak družstvo mužů. Přijďte podpořit dva skvělé týmy, které do všech akcí, kterých se účastní, vkládají svůj volný čas, energii a především srdce, ať se jim podaří přivézt pohár. Držte jim palce!!! Za SDH Oudoleň Hanka Zelenková

 

Soubory ke stažení

Koronavirus

Anketa

Na co jste se nejvíce těšili po rozvolnění krizových opatření?
5
5
1
1
3

Historie anket

Náhodné foto

Přebor škol v šachu - okresní kolo

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více