Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Soutěže ve Studnicích a v Břevnici

7.8.2019

   Po soutěži v Pohledu naše družstva mladších mužů a žen čekala noční soutěž v požárním útoku, a to tentokrát ve Studnicích.
     Celá soutěž začala v 21 hod., kdy družstvo žen startovalo ve složení: Vlaďka Stehnová, Pavlína Blažková, Hanka Zelenková, Jana Bačkovská, Ivana Bencová, Katka Antlová a Anička Blažková, jako desáté v pořadí z celkového počtu 27 týmů, z toho 7 bylo družstev žen. Po selhání mašiny měly ženy neplatný pokus, ale to nic nemění na tom, že do celého útoku šly v plném nasazení a jejich výkon a nadšení je obdivuhodné. Po počátečním zklamání jsme netrpělivě očekávali start mladších mužů.
     Naši muži startovali jako 13. ve složení: Kuba Ondráček, Martin Antl, Roman Zelenka, Luboš Musil, Kuba Bačkovský, Tomáš Bačkovský a Tomáš Paušíma. Ukázalo se, že ne vždy je číslo 13 nešťastné, protože muži skvěle zaběhli celý útok a skončili na krásném 10. místě.
     Tím ale sportovní víkend neskončil, jelikož hned v sobotu ráno nás čekala další soutěž v požárním útoku, a to pro změnu v Břevnici. Opět naše SDH reprezentovalo družstvo mužů a družstvo žen.
     Tým žen tentokrát nebyl úplný, startující byly Anička Blažková, Katka Kubátová, Ivana Bencová a Hanka Zelenková, proto jsme využili nabídky žen z Břevnice na záskok jejich tří členek a jako druzí startující v kategorii žen jsme získali 2. místo v tradičním útoku. Za pomoc patří  břevnickým ženám velké díky.
     Družstvo mužů startovalo ve složení: Kuba Ondráček, Martin Antl, Roman Zelenka, Luboš Musil, Kuba Bačkovský, Tomáš Bačkovský a Tomáš Paušíma. Ti běželi také jako druzí v kategorii mužů a povedlo se jim obsadit 4. místo v tradičním útoku.
     Ale tím vše neskončilo, jelikož jsme pokračovali v dalších požárních útocích, a to netradičních.
     Celý útok začínal tím, že si každé družstvo nejdříve muselo naplnit káď pomocí kbelíků a až poté zahájit útok. Tým žen se s tímto útokem popasoval skvěle a domů jsme vezli také pohár za 1. místo v netradičním požárním útoku. Muži měli stejné podmínky a skončili na 5. místě.
     Všichni si vedli skvěle, ale již upínali myšlenky na další soutěž, která se bude konat tuto sobotu, 10. 8., v Otradově, kde se opět předvede družstvo žen a stejně tak družstvo mužů. Přijďte podpořit dva skvělé týmy, které do všech akcí, kterých se účastní, vkládají svůj volný čas, energii a především srdce, ať se jim podaří přivézt pohár. Držte jim palce!!! Za SDH Oudoleň Hanka Zelenková

 

Soubory ke stažení

Anketa

Zavařujete, ať už svoji nebo koupenou, úrodu?
7
3
1

Historie anket

Náhodné foto

Oudoleň 2012

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více