Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Úspěch na Memoriálu Pavla Matalíka v Sobíňově

11.10.2022

Jako každý rok, i letos jsme se zúčastnili již tradičního Memoriálu Pavla Matalíka, který se konal v sobotu 17. 9. v Sobíňově. Na tuto soutěž jsme vyslali jedno družstvo mužů ve složení: P. Sláma, R. Antl, P. Plíhal, Š. Zvolánek, T. Benc, J. Polívka a J. Kubát.

Přes nepřízeň počasí běželi všichni na dva pokusy. Už první útok se našim povedl a ve druhém si ještě vylepšili čas, a to o 10 sekund. Senzační výkon, když nejmladšímu členovi je 16 a nejstaršímu 75 let. Pohár za druhé místo byl krásnou tečkou pro naše družstvo.

Na pana Polívku čekalo překvapení a jeho radost byla nefalšovaná. Jako nejstarší člen soutěže obdržel dort jako ocenění za jeho sportovní nasazení. 

Pro letošek jsme uzavřeli tímto memoriálem soutěžní sezónu. Ale již se těšíme na příští rok, kdy nás bude čekat okrsková soutěž, a to v Krátké Vsi. Samozřejmě se budeme chtít účastnit i nočních soutěží. Držte nám palce, ať je další sezóna stejně úspěšná. Za SDH Hanka Zelenková

Anketa

Jakou vánoční pohádku máte nejraději?
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
0

Historie anket

Náhodné foto

Výlet na Krátkou

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více