Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Úspěšná okrsková hasičská soutěž v Kojetíně

15.6.2018

      V sobotu 2. 6. se naši mladší a starší dobrovolní hasiči spolu s družstvem starších žen zúčastnili okrskové soutěže, která se konala právě v Kojetíně.
      Nejdříve byly na programu běhy mužů a žen na 100 m překážek. Skvělý výkon podal Tomáš Bačkovský, který skončil na krásném 3. místě a přivezl si pohár.
      Pak přišly na řadu útoky mladších mužů, kde si naši mladí (Martin Antl, Jakub Bačkovský, Tomáš Bačkovský, Luboš Musil, Jaroslav Ondráček ml, Tomáš Paušíma, Roman Zelenka), nevedli špatně a skončili na 5. místě. Jejich zklamání bylo hmatatelné, ale to nic nemění na tom, že do boje umí dát srdce, a tak jejich výsledek není zklamáním, ale ponaučením, a nám nezbývá než jim držet palce, aby jejich příští závody dopadly umístěním na stupních vítězů.
      Další útoky byly útoky žen. Ačkoliv naše družstvo starších žen soutěžilo pouze v 5 členkách (Katka Antlová, Ivana Bencová, Vlasta Bruknerová, Eva Rosická, Hanka Zelenková), tak se tento počet neukázal jako handicap, jelikož vybojovaly 3. místo, které bylo korunováno pohárem.
      Nakonec startovala 2 družstva starších mužů. První družstvo (Radek Antl, Petr Musil, Petr Plíhal, Jaroslav Polívka, Pavel Rosický, Pavel Sláma, Stanislav Sláma) mělo skvěle rozběhnuto, ale bohužel  jim tentokrát nepřála technika (praskla hadice), tudíž jim patří 10. místo, které si taktéž zaslouží obdiv. Druhé družstvo (Jaromír Antl, Josef Antl ml., Karel Kubát, Jaroslav Ondráček, Miloš Rosický, Radek Zdražil, Pavel Veselý) si vedlo také dobře a vybojovali si tak 5. místo.
      Všem zúčastněným patří poděkování za to, jaké podali výkony a my se budeme těšit na další soutěž (třeba noční soutěž:-)), kde budou moci zúročit svoje snažení. Také všem, kteří nás přišli podpořit, patří poděkování za skvělou atmosféru a fandění. Za SDH Oudoleň Hana Zelenková

Anketa

Zavařujete, ať už svoji nebo koupenou, úrodu?
3
0
1

Historie anket

Náhodné foto

Vánoční turnaj v minihokeji

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více