Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Úspěšná reprezentace našeho SDH na okrskové hasičské soutěži

6.8.2021

V sobotu 31. 7. v odpoledních hodinách proběhla v rámci oslav 140. výročí založení Sboru dobrovolných hasičů v České Bělé okrsková soutěž sborů dobrovolných hasičů okrsku číslo 6. V letošním roce se tato soutěž konala v netradiční době a bylo to znát na počtu soutěžních družstev. Za naše SDH se soutěže zúčastnila dvě družstva mužů, a protože jsme také řešili nedostatek členů, soutěžili někteří za obě družstva. A družstvo žen se bohužel vůbec nepodařilo dát dohromady.

Muži starší startovali v tomto složení: Karel Kubát, Jaromír Antl, Jakub Ondráček, Radek Ondráček, Petr Musil, Jan Kubát a Petr Plíhal. A muži mladší ve složení: Radek Antl, Pavel Sláma, Jaroslav Polívka, Petr Plíhal, Petr Musil, Jan Kubát a Stanislav Sláma. Dále se soutěže účastnily týmy z SDH Česká Bělá, Kojetín, Jitkov a Cibotín. 

Obě naše družstva si s požárním útokem skvěle poradila a domů si vezla dva poháry - muži mladší za 3. místo a muži starší za 1. místo. Patří jim velké poděkování za účast a skvělou reprezentaci našeho SDH.

Součástí oslav byl také netradiční požární útok, kdy si družstvo připravilo základnu a poté si každý vylosoval svoji pozici v útoku. Družstva, která se této soutěže zúčastnila, se s tímto úkolem popasovala s menšími či většími potížemi, ale vždy s úspěšným zakončením.

Po slavnostním vyhlášení vítězných družstev a ukončení soutěže všem k poslechu a posezení zahrála živá hudba. Požárnímu sportu zdar!  Hana Zelenková

Anketa

Zavařujete, ať už svoji nebo koupenou, úrodu?
3
0
1

Historie anket

Náhodné foto

Alej (foto: Tomáš Holub)

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více