Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Úspěšné třetí místo mladých hasičů na soutěži v Havlíčkově Borové

7.6.2024

Plni nadšení jsme v neděli 12. května jeli na soutěž do Havlíčkovy Borové. Jak jinak než dodávkou a „Kačenkou“. Naši soupeři z Havl. Borové, Sobíňova, Dlouhé Vsi, Ždírce nad Doubravou, Krucemburku a Jitkova byli také ve formě a soutěž mohla započít. Zázemí bylo výborně připraveno a my jsme mohli předvést, co jsme natrénovali v požárním útoku, štafetě požárních dvojic a štafetě 4 x 60 m.

Za Oudoleň nastoupilo družstvo mladších (Tomík Antl, Terezka Antlová, Jindra Rosický, Janča Zvolánková, Markétka Frűhbauerová a Jirka Stránský). A družstvo starších (Emča Marková, Jenda Blažek, Toník Rosický, Evča Rosická, Fanda Rosický, Jenda Stránský, Míša Záhumenská, Natka Záhumenská, Kuba Plíhal, Emča Holasová).

Mladší odstartovali štafetou požárních dvojic, starší štafetou 4 x 60 m. Po doběhnutí proběhla výměna. Starším se štafety obzvláště povedly. Královskou disciplínou – požárním útokem, odstartovala druhá část soutěže.  Mladší celkově obsadili 6. místo. Starší obsadili výborné 3. místo. Mimo soutěž běžela také dvě družstva přípravky ze Sobíňova, což bylo obdivuhodné, protože většina malých hasičů byla sotva větší než hasicí přístroj. Je vidět, že to mají v krvi.

Ač se zdálo, že bude slunný den, tak si s námi počasí trochu pohrávalo, ale nejsme z cukru a i rozmary počasí jsme ustáli. Samozřejmě nechybělo výborné občerstvení a velice sportovní nálada. Ze soutěže jsme jeli opravdu spokojení, protože obě družstva předvedla vynikající výkony. Tímto bychom také chtěli poděkovat řidičům a veškerému doprovodu dětí. Vedoucí MH

Anketa

Měly by být přilby povinné pro všechny cyklisty?
2
2

Historie anket

Náhodné foto

Beseda o myslivosti

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více