Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Zájezd - Mladé Buky

31.1.2018

Tak nám opět vyšlo. Tím myslím počasí, které ještě pár dní před plánovaným lyžařským zájezdem do Mladých Buků nestálo za nic. Ale do soboty napadlo dostatek sněhu, aby se v lyžařském areálu mohlo lyžovat na všech sjezdovkách. V provozu byly všechny vleky, včetně sedačkové lanovky. Takže kdo měl zájem a přihlásil se, nelitoval. Dopoledne bylo zataženo, občas sněhová přeháňka, ale po obědě na nás vykouklo i sluníčko a teplota se držela lehce nad nulou. Někteří stáli na lyžích poprvé. Dopoledne trénovali na menší sjezdovce Rozárka nebo v dětském Kidparku, ale odpoledne už všichni sjížděli opravdové velké sjezdovky. Právě proto jezdíme do tohoto areálu, aby i ti nejmenší či méně zkušení se nebáli a užili si lyžování dle svých možností. Odměnou pro malé i velké byla na závěr jízda na bobové dráze.

Předloni jelo 20 lyžařů, vloni 30 a letos byl autobus zaplněný do posledního místa. Opět jsme využili domácího autobusu a pan Benc nás bezpečně dovezl tam i zpět.

Taky slavní s námi lyžovali. Někdo poznal, někdo ne. V restauraci a na svahu jsme se setkali s Richardem Krajčem ze skupiny Kryštof a jeho manželkou Karin.

Díky všem za krásný lyžařský den! Jana Kubátová

Anketa

Zavařujete, ať už svoji nebo koupenou, úrodu?
7
3
1

Historie anket

Náhodné foto

Obecní úřad 2014

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více