Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Závod požární všestrannosti mladých hasičů

13.1.2018

V sobotu 7. 10. 2017 se v České Bělé konala soutěž požární všestrannosti mladých hasičů, na kterou jsme se celé září připravovali.

Oudoleň měla zastoupení 1 hlídky mladších a 1 hlídky starších (1 hlídka = 5 členů). Na trať vybíhaly obě hlídky jako poslední, ale za pěkného, slunečného počasí. Když děti přiběhly, bylo vidět, že přípravu nepodcenily, protože měly málo trestných bodů, dobrý čas a velmi dobrý výsledek.

Starší se umístili na pěkném 24. místě z 54 zúčastněných hlídek a mladší se vytáhli, byli 5. z 52. Disciplíny, které cestou plnily: střelba, ručkování po laně, hasební prostředky, topografické a grafické značky, zdravotka, uzlování, určení azimutu a orientace mapy.

Výsledková listina k nahlédnutí na http://www.oshhavlickuvbrod.cz/zavod-pozarnicke-vsestrannosti-7-10-2017-vysledky/d-2348. Výsledek závodu všechny velice potěšil, takže na jarní kolo mají děti velice pěkný rozjezd (výsledky z podzimu a jara se sčítají) a velkou motivací bude jarní soutěž, která bude zde v Oudoleni. Gratulujeme k pěknému výsledku! Vedoucí MH

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více