Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Závod požárnické všestrannosti mladých hasičů v Mírovce

10.10.2013

V sobotu 5. 10. 2013 se v Mírovce konala soutěž kolektivů Mladých hasičů – ZÁVOD POŽÁRNICKÉ VŠESTRANNOSTI (ZPV).

Na fotbalovém hřišti bylo v 9:00 hodin nastoupeno 44 hlídek mladších a 50 hlídek starších. Oudoleň reprezovalo jedno družstvo mladších a dvě družstva starších žáků. Za mladší družstvo běželi Anička Blažková, Honzík Kubát, Nela Frűhbauerová, Honzík Frűhbauer a Tomáš Benc, za starší družstvo Oudoleň A - Kateřina Antlová, Ondřej Béna, Jakub Ondráček, Matěj Běhounek a Ivana Bencová a za starší družstvo Oudoleň B – Martin Antl, Jana Kohoutová, Katka Kubátová a 2 soutěžící z Uhelné Příbrami.

Soutěž probíhala v terénu a každá kategorie měla vyznačenou svoji trať barevnými fáborky. Na trati bylo rozmístěno 6 stanovišť (střelba ze vzduchovky, základy topografie + zorientování mapy pomocí busoly, vázání uzlů, požární ochrana, překonání překážky po vodorovném laně, první pomoc). Za nesplněný úkol byly k naměřenému času na stanovištích připočítávány trestné minuty.

Bylo krásně, ale zima. Foukal silný vítr, hlavně na kopci v polích. Čekání na výsledky bylo zpestřeno ukázkami bojového umění a sebeobrany.

A jak to dopadlo? V kategorii mladších se naši umístili se na 7. místě ze 44 družstev. V kategorii starších Oudoleň A se umístila na krásném 9. místě a Oudoleň B na 27. místě z 50 hlídek. Vlasta Bencová

Anketa

Zavařujete, ať už svoji nebo koupenou, úrodu?
3
0
1

Historie anket

Náhodné foto

Nástěnný kalendář - T. Holub

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více