Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

18. ročník Volejbalového turnaje

3.9.2020

Ani letos tomu nebylo o první srpnové sobotě jinak než jiné roky, neboť se konal tradiční volejbalový turnaj, tentokrát už 18. ročník. Na horním hřišti se sešlo 8 týmů, všichni natěšeni sehrát, jako vždy, kvalitní volejbalový souboj. A že se bylo na co dívat ;-)

Do  úzkého  finále  se  probojovalo  družstvo  VR  s  kapitánem  Miroslavem  Janáčkem a Železnohorci. Kolem 16. hodiny bylo rozhodnuto.

  1. místo: VR
  2. místo: Železnohorci
  3. místo: A CO?

Celý letošní turnaj provázelo teplé a slunečné počasí a panovala zde velmi příjemná atmosféra, a to nejen díky samotným hráčům a fanouškům, ale také hlavně díky celé rodině Rosických za poskytnutí výborného zázemí. Patří jim velké DÍKY. Děkujeme všem, kteří přiložili pomocnou ruku jak při přípravách, tak při samotném průběhu turnaje. Bez vás by to nešlo. Děkujeme Obci Oudoleň, firmě Vilém s. r. o., Coprosys – LEONET s. r. o. a Jiřímu Kryštofkovi ml. za sponzoring.

Těšíme se zase za rok. TJ Sokol Oudoleň

Anketa

Měly by být přilby povinné pro všechny cyklisty?
5
3

Historie anket

Náhodné foto

Základní škola - Kroužek se stavebnicí Merkur

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více