Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Vánoční turnaj ve stolním tenisu

28.12.2018

     Dne 26. 12. se v 8 hodin sešlo 35 hráčů stolního tenisu v místním kulturním domě nejen pro to, aby změřili síly se svými soupeři, ale také poseděli a popovídali si. Na stolech bojovali jak naši benjamínci od 5 až 7 let, tak i matadoři, kteří svými výkony velice potěšili. Naši nejmladší zápolili s „Robotem", ale i mezi sebou a za své výkony byli odměněni medailemi a sladkostmi.
     Kategorie žáků do 15ti let byla obsazena 6 účastníky a vyhrál ji Michal Poul bez „ztráty kytičky". Na druhém místě byl Štěpán Zvolánek a třetí skončil Tomáš Benc.
     Kategorii žen se sedmi hráčkami ovládla Vlaďka Stehnová, která s náskokem tří bodů ovládla turnaj před druhou Markétou Dibelkovou. Na třetím místě se umístila Veronika Slámová.
     V kategorii mužů se do poslední chvíle bojovalo o první místo a v dodatečně hraném zápase vyhrál Jarda Poul nad Michalem Slámou 3 ku 2 a tím obsadil první místo a odnesl si putovní pohár. Druhý skončil Michal Sláma a na třetím místě Jiří Slejška. Na 4 stolech se odehrálo za přátelské vánoční pohody 87 utkání a každý z hráčů si odnesl domů nejen cenu, ale i další zkušenosti z této krásné hry. Za TJ Sokol Oudoleň Milan Chvojka

Anketa

Měl by mít zaměstnavatel možnost dávat výpovědi bez udání důvodu?
2
11

Historie anket

Náhodné foto

Vánoce na Krátké

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více