Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Dětské sportovní odpoledne se vydařilo

22.6.2019

      V sobotu 15. června TJ Sokol Oudoleň uspořádal dětské sportovní odpoledne. Celá akce začala ve 13:30 hodin „orientačním“ během, v rámci kterého všech 26 účastníků plnilo různé úkoly jako např.: střílení ze vzduchovky, hod na terč či slackline (chůzi po laně). Po doběhnutí dostal každý účastník malý dáreček na památku a všem byly k dispozici i nakrájené melouny, které v takovém horku, jaké bylo, opravdu „bodly“.
      Orientačním během odpoledne ale ještě neskončilo, děti si poté mohly něco namalovat na kamínek, vyrobit si motýlka či kreslit si křídami. Velký úspěch měly i barvy na obličej, kterými si každý mohl obličej vyzdobit sám nebo si jej nechat pomalovat od svého kamaráda. Na závěr proběhla ještě jedna týmová soutěž, která pobavila jak děti, tak i všechny přítomné dospělé. Jednalo se o překážkovou dráhu, kterou každý závodník proběhl s kelímkem vody připevněným na helmě. Vodu měl následně vylít do připraveného kýble, a tím pomoci svému týmu k vítězství. Je ale nutno konstatovat, že spousta vody místo do kýble mířila na zem nebo přímo na závodníka samotného, což v takovém horku bylo velmi osvěžující (a samozřejmě zábavné pro všechny přihlížející :-). 
      Tímto děkujeme všem za účast a za dobrou náladu, která vám vydržela v průběhu celé akce. Kristýna

Anketa

Zavařujete, ať už svoji nebo koupenou, úrodu?
3
0
1

Historie anket

Náhodné foto

Discgolfový turnaj

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více