Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Dětský den

30.3.2016

Letošní oslava Dětského dne připadla na 30. 5. 2015. Místem konání se stal stadion. Pořadatelé byli lehce nervózní, když s blížící se hodinou začátku přišel i déšť. Ten ale brzy zase odezněl a my jsme se mohli těšit na zábavné odpoledne.
Program zahájil Václav Augustin se svými dravci. Mohli jsme vidět orla, výra a jestřába a poslechli jsme si velmi zajímavé povídání o  těchto  dravcích. Děti si je mohly i pohladit, prohlédnout pěkně zblízka, kdo si přišel poslechnout, určitě nelitoval.
O další zábavu se nám postaral Jakub Bačkovský se svou kobylou Tarou. Z jejího sedla mohly děti pozorovat dění na stadioně celé odpoledne a bylo vidět, že si to všichni velice užívali.
Na všechny děti čekaly zajímavé soutěže, střelba ze vzduchovky a každý si mohl odnést vlastnoručně dotvořený dřevěný dáreček.
Největší zábavu zajistily dva skákací hrady, jeden pro větší děti a jeden pro ty nejmenší. A o dospěláky se starala občerstvovací jednotka, pro všechny byl připraven párek v rohlíku a sladké koláčky.
Tímto nám ale den ještě nekončil, příjemnou atmosféru u táboráku nám navodil Zdeněk Sláma s kytarou, kterému velmi děkujeme za večerní zpestření.
Všem, kteří se podíleli na přípravě a samotném chodu Dětského dne, patří veliké DÍKY. To si zaslouží především Václav Augustin, Jakub Bačkovský, Zdeněk Ondráček, Pavel Sláma, pořadatelé TJ Sokol Oudoleň a SDH Oudoleň za půjčení stanu.
Se  všemi, kterým  se  tento  den  líbil,  se budeme těšit na další společnou akci. TJ Sokol Oudoleň

Fotogalerie k článku.

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více