Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Volejbalový turnaj

27.8.2008

     Letošní ročník byl rekordní, co se počtu zúčastněných družstev týče. I přes absenci stálic, jako je družstvo z H. Borové a Cibotína, se totiž do turnaje zapsalo 12 týmů. Po asi hodinovém ranním přešlapování  v dešti se počasí umoudřilo, jedno šedé mračno nad námi se začalo trhat a proto pořadatelé zaveleli k zahájení turnaje.
     Prezentace, rozlosování do skupin, nástup, seznámení se s pravidly a systémem hry – to vše již patří k tradičnímu průběhu turnaje. První výměny byly občas oťukáváním se navzájem, postupem času však byla  na všech vidět sehranost a bojový duch. Délka jednotlivých výměn se prodlužovala, hráči předváděli mnoho z volejbalového umění, takže celý turnaj byl kvalitní i na pohled. Počasí sice náhlým deštěm způsobilo několik neplánovaných přestávek, ty ale daly vyniknout občerstvovací jednotce, která se své role opět zhostila  na jedničku. Samotní finalisté pak byli během bojů o vítězství skrápěni deštěm, nicméně ani to jim neubralo na síle a nadšení.
    
Hra těch nejlepších byla opět v podvečer tohoto dne odměněna zajímavými a hodnotnými cenami.
POŘADÍ:
1.        Dlouhá Ves
2.       „111“ (Jaroslav Poul)         
3.       Hroši
4.       Chaloupka
    
Poděkování patří jak pořadatelům, tak i sponzorům: Ferrino (outdoorové vybavení), Vilém (pekárna) a Hewlett-Packard (dodavatel IT technologií, výrobků a služeb). Tato akce opět ukázala, že v Oudoleni má volejbal svoji tradici, kterou je hodno dál udržovat a podporovat. O kvalitě turnaje svědčí nejen počet hrajících družstev, ale i rostoucí zájem diváků.

Anketa

Měly by být přilby povinné pro všechny cyklisty?
5
3

Historie anket

Náhodné foto

Přírodovědná soutěž - školní kolo

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více