Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Volejbalový turnaj 2009

28.8.2009

Místem konání bylo tradičně hřiště u Nečasů, které má pro podobné akce ty nejlepší předpoklady – díky svému okolí skýtajícímu potřebné zázemí. Již s východem Jitřenky bylo zřejmé, že letos nás  slunečné počasí poctí svou přízní a tak jsme mohli bez jakéhokoliv zdržování vstoupit do turnaje.

            K prezentaci se dostavilo 8 družstev, v historii turnaje tak letošní ročník patřil k těm průměrným v počtu hráčů. Nicméně to nikterak neubralo na jeho kvalitě a dobré pověsti. O tom ostatně svědčila i účast tak vzdálených přespolních, jakými byli Drtiči ze Ždírce u Pohledu. I oni velkou měrou přispěli ke kvalitě celé akce.

            Hra samotná pak probíhala podle obvyklého scénáře. Prezentace, rozlosování do skupin, nástup, seznámení se s pravidly a systémem hry ... poté už první podání, nahrávky, smeče, bloky, první výhry i prohry. Kdo právě nebojoval, nabíral tolik potřebné síly buď odpočinkem ve stínu přilehlých stromů nebo se nechal obsloužit vzornou občerstvovací jednotkou, nejlépe však obojí současně.

            Výkony těch nejlepších byly opět v podvečer tohoto dne odměněny zajímavými a hodnotnými cenami.

 POŘADÍ:

            1. Chaloupka

            2. Drtiči Ždírec

            3. „111“ (Jaroslav Poul)

Dík patří jak pořadatelům, tak i sponzorům: Hewlett-Packard (dodavatel IT technologií, výrobků a služeb), Ferrino (outdoorové vybavení) a Vilém (pekárna). Pochvalu pak zaslouží všichni ti, kteří jakoukoliv formou (ať hrou či diváckou kulisou) přispěli k vytvoření té pravé sportovní atmosféry.

Anketa

Zavařujete, ať už svoji nebo koupenou, úrodu?
6
1
1

Historie anket

Náhodné foto

2015

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více