Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Letošní ročník regionální soutěže byl pro šachový oddíl velmi úspěšný

8.7.2020

Oproti loňskému ročníku, když jsme jako nováčkové byli poslední, jsme udělali pokrok a umístili se na 3. místě se stejným počtem 15 bodů jako druhé Jámy. Jen skóre nás dělilo od druhého místa. Na prvním místě byli hráči z Náměště.

Rozdíl mezi letošní a loňskou sezonou byl v tom, že jsme posílili sestavu, stabilizovali se a všichni hráči se výrazně zlepšili. Velkým přínosem pro nás byl příchod Michala Sokola a Štěpána Zvolánka, kterého jsme si půjčili na hostování z Chotěboře. Právě příchodem těchto hráčů se misky vah v zápasech vyvažovaly na naši stranu. Loňské smolné prohry 2 - 3 se změnily naopak.

V sestavě nastupovali také Tomáš Blažek, Petr Zvolánek a Tomáš Benc, u kterých byl znát velký výkonnostní vzestup a obrovská chuť hrát. Věřím, že příští rok se nám podaří zase o stupínek výkonnostně poskočit a udělat ještě lepší výsledek.

Sestava: Tomáš Blažek, Milan Chvojka, Michal Sokol, Štěpán Zvolánek, Tomáš Benc, Petr Zvolánek. Za šachový oddíl Milan Chvojka

Anketa

Měl by mít zaměstnavatel možnost dávat výpovědi bez udání důvodu?
2
11

Historie anket

Náhodné foto

Oudoleň 2008

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více