Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Šachové turnaje - Liga Vysočiny mládeže - Žďár nad Sázavou

16.4.2019

     Od konce listopadu 2018 do konce května 2019 probíhá celkem 10 šachových turnajů v různých městech kraje Vysočina pod názvem "Liga Vysočiny mládeže". Mohou se jich zúčastnit hráči narození v roce 2003 a mladší. Někteří hráči absolvovali již Mikulášský turnaj ve Žďáře nad Sázavou a Turnaj O pohár města ve Světlé nad Sázavou.
      Dne 23. března se konal již 7. turnaj v pořadí opět ve Žďáře nad Sázavou. Náš oddíl reprezentovali Vojtěch Zvolánek, Marek Doležel, Rostislav Němec, Lenka Zvolánková, Emma Stehnová a Ema Marková. Celkem se sešlo 105 hráčů, z toho 47 v mladší kategorii a 58 ve starší kategorii. Hrálo se na 7 kol a naši hráči získali tyto body: Vojta 3,5 b., Marek 3,5 b., Rosťa a obě Emičky po 2 bodech, Lenička 4 b. Nakonec bylo vyhlášení podle kategorií. Děvčata v kategorii dívky do 8 let obsadila stupně vítězů: 1. místo Lenička, 2. místo Emmička, 3. místo Emička. Hoši měli větší konkurenci, ale také se neztratili.
     Poděkování patří rodičům (Zvolánkům, Stehnům, Zagórům, Frühbauerům), kteří zajistili dopravu tam a zpět, a také ostatním, kteří své děti v této královské hře podporují. Milan Chvojka st.

Anketa

Mají mít velké obchody o všech svátcích otevřeno či zavřeno?
7
16

Historie anket

Náhodné foto

Regionální školní projekty EVVO - Obklopeni přírodou

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více