Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Šachový oddíl má vítězku Ligy Vysočiny mládeže

9.5.2023

V sobotu 29. 4. se uskutečnil v Jihlavě poslední turnaj Ligy Vysočiny mládeže. Naše 4 děvčata odjela bojovat o co nejlepší výsledky v sestavě Kristýna Kubátová, Ema Holasová, Lenka Zvolánková a Ema Janáčková. Po odehrání 8 kol jsme opět nepřijeli s prázdnou.

Výborný výsledek předvedla Lenička, která v kategorii do 12 let byla čtvrtá. Ještě lepšího výsledku dosáhla Emča Janáčková, která v kategorii do 8 let obsadila 2. místo.

Liga Vysočiny byla touto soutěží ukončena a bylo vyhodnoceno pořadí pro rok 2023. Nejlépe si z našich hráčů vedla naše děvčata. V kategorii do 16 let byla Bětka Zvolánková na celkovém třetím místě, do 12 let Lenka Zvolánková skončila pátá, v osmičkách jsme dosáhli velmi dobrého výsledku, kdy Anička Zagórová skončila pátá a Emča Janáčková tuto kategorii vyhrála a stala se celkovou vítězkou Ligy Vysočiny mládeže.

Tímto bych chtěl všem hráčkám a hráčům poděkovat za skvělou reprezentaci - snad příští rok bude stejně úspěšný a možná ještě lepší než letošní a výsledky budou motivací pro další hráče našeho oddílu. MCH

Foto: Anna Janáčková

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více