Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Turnaje ve stolním tenise se zúčastnilo 32 nadšenců

4.1.2023

Na druhý svátek vánoční, v pondělí 26. 12., se v místním kulturním domě opět uskutečnil turnaj ve stolním tenise. Celkem 32 nadšenců bylo rozděleno do tří kategorií – muži, ženy a děti, přičemž v každé z nich se hrálo systémem každý s každým. Mužská kategorie, s 15 účastníky nejpočetnější, byla ještě navíc rozčleněna do dvou skupin, z nichž pak celkem čtyři nejlepší postoupili do play-off.

Kategorii dětí, která čítala 10 žáků, opanoval výborně hrající Vojtěch Fikar, jemuž na záda šlapal jeho bratr Jindra. Třetí místo pak obsadil Miky Janáček.

Ženská kategorie o 7 hráčkách přinesla zajímavé výsledky. Nejvyšší počet bodů a zaslouženou zlatou příčku vybojovala Emmča Stehnová, která sice věkově patří mezi děti, ale jak je vidět, neztratí se ani mezi ženami. Stříbrnou medaili získala Jana Kubátová, na bednu se probojovala i třetí Božena Kárníková.

Kategorii mužů opět opanoval matador Jarda Polívka, který si stále udržuje svoji precizní hru a nechce se nechat sesadit z „trůnu“. Na paty mu šlapal druhý Standa Moravec, jenž s ním prohrál pouze vzájemný zápas v play-off. Tam se také dostali Štěpán Zvolánek a Michal Sláma, kteří mezi sebou soupeřili o bronz, jenž nakonec bral první jmenovaný.

Na celkem 4 stolech se za přátelské vánoční pohody odehrálo několik desítek napínavých utkání a každý z hráčů si odnesl domů nejen krásnou cenu, ale i další zkušenosti z této krásné hry.

Děkujeme Kristýně Vencové, Jiřímu Kryštofkovi a firmě Sláma Nápoje za zajištění cen a samozřejmě i paní Stránské, která v místním pohostinství poskytla občerstvení. Budeme se těšit příště, kdy už třeba překonáme hranici 40 účastníků! Za TJ Sokol Oudoleň Štěpán Zvolánek

Anketa

Zavařujete, ať už svoji nebo koupenou, úrodu?
3
0
1

Historie anket

Náhodné foto

Kniha Podoubraví nejen na starých pohlednicích

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více