Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Turnaje ve stolním tenise se zúčastnilo 32 nadšenců

4.1.2023

Na druhý svátek vánoční, v pondělí 26. 12., se v místním kulturním domě opět uskutečnil turnaj ve stolním tenise. Celkem 32 nadšenců bylo rozděleno do tří kategorií – muži, ženy a děti, přičemž v každé z nich se hrálo systémem každý s každým. Mužská kategorie, s 15 účastníky nejpočetnější, byla ještě navíc rozčleněna do dvou skupin, z nichž pak celkem čtyři nejlepší postoupili do play-off.

Kategorii dětí, která čítala 10 žáků, opanoval výborně hrající Vojtěch Fikar, jemuž na záda šlapal jeho bratr Jindra. Třetí místo pak obsadil Miky Janáček.

Ženská kategorie o 7 hráčkách přinesla zajímavé výsledky. Nejvyšší počet bodů a zaslouženou zlatou příčku vybojovala Emmča Stehnová, která sice věkově patří mezi děti, ale jak je vidět, neztratí se ani mezi ženami. Stříbrnou medaili získala Jana Kubátová, na bednu se probojovala i třetí Božena Kárníková.

Kategorii mužů opět opanoval matador Jarda Polívka, který si stále udržuje svoji precizní hru a nechce se nechat sesadit z „trůnu“. Na paty mu šlapal druhý Standa Moravec, jenž s ním prohrál pouze vzájemný zápas v play-off. Tam se také dostali Štěpán Zvolánek a Michal Sláma, kteří mezi sebou soupeřili o bronz, jenž nakonec bral první jmenovaný.

Na celkem 4 stolech se za přátelské vánoční pohody odehrálo několik desítek napínavých utkání a každý z hráčů si odnesl domů nejen krásnou cenu, ale i další zkušenosti z této krásné hry.

Děkujeme Kristýně Vencové, Jiřímu Kryštofkovi a firmě Sláma Nápoje za zajištění cen a samozřejmě i paní Stránské, která v místním pohostinství poskytla občerstvení. Budeme se těšit příště, kdy už třeba překonáme hranici 40 účastníků! Za TJ Sokol Oudoleň Štěpán Zvolánek

Anketa

Měl by mít zaměstnavatel možnost dávat výpovědi bez udání důvodu?
2
11

Historie anket

Náhodné foto

Maškarní průvod 1965

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více