Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Turnaje ve stolním tenisu se zúčastnilo 35 nadšenců

5.5.2022

V sobotu 16. 4. se konal v místním kulturním domě turnaj ve stolním tenisu. Kategorii mužů, ve které bojovalo 17 účastníků, opanoval Jarda Polívka. Na paty mu šlapal druhý Štěpán Zvolánek, naše mladá naděje, a 3. místo obsadil Jarda Poul. Hráči byli rozděleni do 2 skupin, první dva potom postoupili do finále. Nepopulární, přesto velice pěkné 4. místo připadlo Michalu Slámovi.

V kategorii žen nastoupilo 9 hráček a zahrála si "každá s každou". Zpestřením této skupiny bylo nasazení mladých děvčat Emmči Stehnové a Míši Záhumenské. Tyto dvě slečny nezklamaly, ba naopak překvapovaly svými výkony. Nejvyšší počet bodů a zaslouženou zlatou příčku vybojovala Gábina R. se 14 body. Jen o dva body méně nasbírala žákyně 4. ročníku Emmča Stehnová. Na bednu se probojovala ještě Ivana Bencová.

Kategorii dětí, která čítala 9 žáků, opanoval výborně hrající Miky Janáček. Druhá skončila Beátka Plíhalová. O třetí místo se podělilo 5 hráčů, kteří měli shodný počet bodů.

Nejmladším účastníkem byla předškolačka Kamča Janáčková, která byla rovnocenným soupeřem pro ostatní o dost starší a zkušenější hráče.

Turnaj se všem líbil, každý soutěžící obdržel drobnou cenu, a to i díky sponzorům Jiřímu Kryštofkovi a Vláďovi Zvolánkovi. Velký dík patří i paní Stránské, která se starala v místním pohostinství o pitný režim a důležité doplňování kalorií.

A závěrem bych chtěl podotknout, že to s pinčesem v Oudoleni není vůbec špatné a snad v dohledné době dáme dohromady partu, která bude bojovat v okresní soutěži.

Za TJ Sokol Oudoleň

Milan Chvojka

Anketa

Zavařujete, ať už svoji nebo koupenou, úrodu?
3
0
1

Historie anket

Náhodné foto

MŠ - listopad

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více