Obec Oudoleň
česky english deutsch

Vánočního turnaje ve stolním tenisu se zúčastnilo 36 nadšenců

27.1.2020

TJ Sokol Oudoleň pořádal 26. prosince v místním kulturním domě turnaj ve stolním tenisu. Sešlo se 36 nadšenců tohoto sportu. Celkem se odehrálo 131 zápasů na 4 stolech.

Kategorii mladších žáků do 10 let vyhrála Emmička Stehnová s plným počtem bodů. Za ní skončil Matyáš Frühbauer a bronzovou pozici obsadila Nelča Slámová.

Kategorii starších žáků do 15 let ovládl Vojta Zvolánek, taktéž s plným počtem bodů. O bod méně měl na svém kontě Tomáš Benc a na 3. místě se umístil Jenda Kubát.

V kategorii žen loňské prvenství obhájila Vlaďka Stehnová, která nepoznala porážku. Na 2. místě se překvapivě umístila novicka tohoto turnaje Kateřina Chvojková, která ztratila jediný bod s vítězkou turnaje. A jen o bod méně získala bronzová Ivanka Bencová.

Turnaj mužů ovládl nestor oudoleňského ping-pongu Jarda Polívka, na paty mu šlapal velký talent, teprve čtrnáctiletý Štěpa Zvolánek, který ztratil jediný bod s vítězem turnaje. Do finálové čtyřky se probojovali Michal Sláma a Kuba Antl. Michal nakonec získal bronzovou medaili a na Kubu zbylo neoblíbené, ačkoli velmi dobré čtvrté místo.

Velkou oporou tohoto turnaje byla paní Stránská, která se starala o naše hladové žaludky, a díky ní jsme dodržovali pitný režim :-).  MCH