Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Velmi úspěšná reprezentace na Memoriálu Romana Bruknera

8.12.2022

V sobotu 3. prosince jsme se zúčastnili již 11. ročníku Memoriálu Romana Bruknera, který se tradičně uskutečnil v hostinci „U Havlíčka“ v Havlíčkově Borové. Turnaje se z blízkého okolí zúčastnilo celkem 30 šachistů, kteří mezi sebou sehráli 7 kol, přičemž každý měl vždy k dispozici 15 minut času.

Nejvíce se dařilo Tomáši Bencovi, který se v posledních kolech dostal až na "špici" a se ziskem 6 bodů mu jen těsně uteklo 1. místo, které nakonec bral Ondra Dejmal z Havlíčkovy Borové. I stříbro je však v silné konkurenci krásné! Na šestém místě se následně umístil Štěpán Zvolánek, do TOP10 se pak vešli i Matyáš Sláma a Milan Chvojka.

Mezi dětmi do 15 let se dařilo náramně - stejně jako vloni bral 1. místo Štěpán Holas, druhá skončila Alžběta Zvolánková, třetí Vojtěch Zvolánek a čtvrtý Marek Doležel.
Děkujeme Petru Kačorovi za zajištění celého turnaje, Mojmíru Smejkalovi za losování kol a v neposlední řadě i Havlíčkům za vynikající oběd a poskytnuté prostory! Štěpán Zvolánek

Foto: Jakub Janáček

Anketa

Mají mít velké obchody o všech svátcích otevřeno či zavřeno?
7
16

Historie anket

Náhodné foto

Vánoční besídka v mateřské školce

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více