Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Volejbalový turnaj není jen o sportu

26.8.2021

V sobotu 7. srpna se horní hřiště opět po roce stalo dějištěm volejbalového turnaje, tentokrát už 19. ročníku. Po předchozích propršených dnech jsme s napětím očekávali, zda se sobota stane nejhezčím a nejteplejším dnem z celého týdne - jak slibovala předpověď. A skutečně, počasí už od samého rána klaplo nad očekávání.

Po osmé hodině ranní se postupně k prezenci sešlo 8 týmů, všichni natěšeni sehrát, jako vždy, kvalitní volejbalový souboj. A že se bylo na co dívat - postupové i závěrečné zápasy byly plné krásných dlouhých výměn, a tak se o vítězi rozhodovalo až v pozdním odpoledni. Do finálového duelu se probojovalo družstvo Zajícův hněv s kapitánem Vladimírem Němcem z Chotěboře a Světlušky z Přibyslavi - z vítězství se nakonec radovalo družstvo z Chotěboře. Konečné pořadí vypadalo tedy takto:

1. místo: Zajícův hněv (Chotěboř)
2. místo: Světlušky (Přibyslav)
3. místo: Páskaři (Luka nad Jihlavou)
4. místo: PZ (domácí zástupci s kapitánem Vladimírem Zvolánkem)

I tento ročník provázela velmi příjemná atmosféra, a to nejen díky samotným hráčům a fanouškům, ale také díky poskytnutému zázemí – proto bych tímto chtěla poděkovat (jménem TJ Sokol i jménem svým) celé rodině Rosických, a to za pomoc při přípravách a při samotném průběhu turnaje. Velký dík patří i všem dalším, kteří se na organizaci turnaje podíleli a přispěli tak k udržení této sportovní tradice! Dále děkujeme Obci Oudoleň, SDH Oudoleň, firmě Vilém s. r. o. a Coprosys – LEONET s. r.  o.

První srpnová sobota není jenom o sportu (i když primárně určitě), ale je také o osobním setkávání lidí, přátel, kamarádů. O možnosti potkat se s těmi, které díky této tradiční akci vídáme třeba jenom jednou za rok. A za to jsem moc ráda, obzvlášť v této vystrašené době. Vy všichni jste vytvořili krásnou a milou atmosféru, která je umocněna i místem samotným - protože tohle místo pod jasanem dýchá silnou až léčivou energií. A tak věřím, že si na ten příští, jubilejní 20. ročník, opět najdete cestu. Za TJ SOKOL OUDOLEŇ, I.R.                               

 

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více