Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Volejbalový turnaj - výsledky

18.4.2016

Jak už je zvykem, první srpnová sobota patřila volejbalovému turnaji, který se každoročně koná na horním hřišti. Letošní turnaj byl již třináctý v řadě a těšil se velmi vysoké účasti. Bojovat o vítězství, ale také pořádně si zahrát, přišlo celkem 10 družstev. Nutno dodat, že se zúčastnila i družstva z okolních obcí. I letos se počasí vydařilo, a tak nic nebránilo celodennímu soupeření o hodnotné ceny, které tento rok sponzorovala firma PROGRESS sportswear, s. r. o. Vzhledem k tak vysokému počtu družstev se turnaj opravdu protáhl a o vítězi bylo rozhodnuto až těsně před devatenáctou hodinou.
Nakonec první místo letošního třináctého ročníku patřilo družstvu PZ. Na druhém místě se umístilo družstvo  s názvem A CO?, a na třetím místě družstvo KASA 5.

Ráda bych touto cestou znovu poděkovala rodině Rosických za poskytnutí výborného zázemí, všem pořada-telům a také sponzorům – p. Petr Oubrecht,  firma Vilém s.r.o., PROGRESS sportswear, s.r.o. a Obec Oudoleň. Nemalý dík patří samozřejmě také hráčům a fanouškům, kteří vytvářeli skvělou atmosféru po celou dobu turnaje. Děkujeme a těšíme se na příští rok!

Na závěr patří ještě jedno velké poděkování těm, kteří se zúčastnili brigád na úpravu hřiště, čímž vytvořili skvělé podmínky nejen pro turnaj. Tereza Ondráčková

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více