Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Volejbalový turnaj - výsledky

18.4.2016

Jak už je zvykem, první srpnová sobota patřila volejbalovému turnaji, který se každoročně koná na horním hřišti. Letošní turnaj byl již třináctý v řadě a těšil se velmi vysoké účasti. Bojovat o vítězství, ale také pořádně si zahrát, přišlo celkem 10 družstev. Nutno dodat, že se zúčastnila i družstva z okolních obcí. I letos se počasí vydařilo, a tak nic nebránilo celodennímu soupeření o hodnotné ceny, které tento rok sponzorovala firma PROGRESS sportswear, s. r. o. Vzhledem k tak vysokému počtu družstev se turnaj opravdu protáhl a o vítězi bylo rozhodnuto až těsně před devatenáctou hodinou.
Nakonec první místo letošního třináctého ročníku patřilo družstvu PZ. Na druhém místě se umístilo družstvo  s názvem A CO?, a na třetím místě družstvo KASA 5.

Ráda bych touto cestou znovu poděkovala rodině Rosických za poskytnutí výborného zázemí, všem pořada-telům a také sponzorům – p. Petr Oubrecht,  firma Vilém s.r.o., PROGRESS sportswear, s.r.o. a Obec Oudoleň. Nemalý dík patří samozřejmě také hráčům a fanouškům, kteří vytvářeli skvělou atmosféru po celou dobu turnaje. Děkujeme a těšíme se na příští rok!

Na závěr patří ještě jedno velké poděkování těm, kteří se zúčastnili brigád na úpravu hřiště, čímž vytvořili skvělé podmínky nejen pro turnaj. Tereza Ondráčková

Anketa

Co dáváte dětem za vysvědčení?
3
3
5
11

Historie anket

Náhodné foto

Včelaříci - příprava na sezonu

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více