Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Volejbalový turnaj

30.8.2012

V sobotu 4. srpna se horní hřiště stalo dějištěm již desátého jubilejního ročníku volejbalového turnaje. Ten bezesporu patřil k nejvydařenějším, velkou zásluhu na tom mělo počasí, hojná účast družstev a skvělá sportovní atmosféra.

K ranní prezentaci se dostavilo 10 družstev, svojí účastí nás mile překvapilo i družstvo AGU Luka nad Jihlavou, které bylo velice příjemným zpestřením celého turnaje, nejen po herní, ale i lidské stránce. Součástí úvodních minut byla i bilance let minulých – za celou historii turnaje bylo nejúspěšnější družstvo Chaloupky, které do té doby vybojovalo dvakrát 1. místo a třikrát 2. místo.

Poté se již přistoupilo k rozlosování jednotlivých družstev do 2 skupin a celý turnaj konečně mohl začít. V rámci skupiny se tradičně hrálo systémem „každý s každým“ na 2 vítězné sety, první dvě místa byla postupová. Vyvrcholením sportovního dne byly krásné zápasy o medailové pozice, z nichž nejlépe vyšlo družstvo PZ, čímž zároveň obhájilo loňské vítězství.

POŘADÍ:

1. PZ (kapitán Vladimír Zvolánek)
2. Chaloupka (kapitán Ivo Béna)
3.

Kiburi (kapitán Tomáš Holub)

Velký dík patří rodině Rosických za poskytnutí výborného zázemí, všem pořadatelům, sponzorům Hewlett-Packard (dodavatel IT technologií, výrobků a služeb), Ferrino (outdoorové vybavení), Vilém (pekárna), Obci Oudoleň a  v neposlední řadě všem zúčastněným, a to hráčům i fanouškům.

Fotogalerie k článku.

Anketa

Měly by být přilby povinné pro všechny cyklisty?
5
3

Historie anket

Náhodné foto

90. narozeniny

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více