Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Zájezd na hory - chata Skácelka

6.2.2012

Po loňských velmi příjemných zážitcích ze zimní lyžovačky v Peci pod Sněžkou jsme se rozhodli, že i letos vyrazíme užít si zimních radovánek. Výchozím místem se stalo horské městečko v Krkonoších, Rokytnice nad Jizerou, s kouzelnou dominantou Lysé hory.

Letos se přihlásilo pouze 19 účastníků, ale ani tak nás to neodradilo a vyrazili jsme užívat si svahy se dvěma čtyřsedačkovými lanovkami a deseti lyžařskými vleky. Kromě sjezdovek jsme se mohli těšit i na bílou stopu, procházky zasněženou krajinou a jiná zimní pokušení, protože počasí bylo opravdu zimní a rozmanité. Kromě nepříjemné mlhy jsme si užili i sluníčka a hlavně spoustu čerstvých sněhových vloček.

Pro ubytování nám sloužila horská chata Skácelka, která leží přímo uprostřed lyžařského areálu Spartak Rokytnice nad Jizerou. Poloha chaty v nadmořské výšce asi 900 m nám umožnila pohodlně využívat již zmíněné sjezdové a běžecké tratě, ale i turistické trasy. Chata nám kromě příjemného ubytování nabídla i kvalitní kuchyni a zázemí ve stylové hospůdce, kde jsme trávili společné večery u stolních her a také při hře na klavír.

Určitě každý má ze zájezdu nějaké vzpomínky a věříme, že vždy převládají ty kladné, které nás motivují k organizování dalších akcí. Doufáme, že na tento zájezd budeme všichni rádi vzpomínat. Za TJ Sokol Janečci

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více