Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Závody na sáňkách, bobech a jiných sněžných prostředcích

5.2.2013

Opět po roce se sešli závodníci na kopci u likérky, aby poměřili síly v zimním závodě na saních, bobech a jiných sněžných prostředcích. Poslední  lednová sobota, ač studená, vylákala na závod 14 dětí v kategorii starší (ti, kteří chodí do školy), 11 dětí v kategorii mladší (školka a předškolka), 8 žen a 4 muže v kategorii dospělí.

Po přidělení startovních čísel vyrazili závodníci jednotlivě na trať. Byly dva pokusy, počítal se lepší čas, toto platilo pro všechny soutěžící. Mladší měli svoji trať u likérky, starší jezdili po zasněžené cestě.

Pro všechny účastníky byl připraven čaj a nechybělo ani oblíbené opékání buřtíků na ohýnku uprostřed sněhové nadílky. Po tomto občerstvení proběhlo vyhlášení výsledků, kde každý obdržel diplom, a Fidorkovou medaili s umístěním, které bylo následující: mladší (pořadí 1., 2., 3. místo) Nelinka Slámová, Vojtíšek Zvolánek, Ája Pavlišová. Starší - Martin Antl, Katka Kubátová, Ivana Bencová. Ženy – Jana Kubátová, Alena Pavlišová, Terka Ondráčková. Muži – Mirek Benc, Vláďa Zvolánek, Michal Sláma.

Nutno dodat, že vyhráli všichni, kteří se účastnili, protože není hlavní vyhrát, ale zúčastnit se.

Myslím, že akce se povedla díky počasí a hlavně díky hojné účasti všech, kteří na závody přišli a samozřejmě také díky pořadatelům, kteří  se starali  o zapisování časů a občerstvení a organizaci kolem celé soutěže. Za rok opět na kopci.  Evka Rosická

Anketa

Mají mít velké obchody o všech svátcích otevřeno či zavřeno?
7
16

Historie anket

Náhodné foto

Lampionový průvod

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více